Piantelle is een onafhankelijke vakantiebestemming, in familiebeheer, aan de oevers van het Gardameer. Wij bieden een grote verscheidenheid aan accommodaties voor elk budget, van kampeerplaatsen, houten chalets, luxe stacaravans tot aan zelfstandige appartementen.
Omringd door eeuwenoude olijfbomen en groene velden is Piantelle de ideale plek om er even helemaal tussenuit te zijn. De camping ligt direct aan het meer en op slechts een paar minuten van het pittoreske dorpje Moniga del Garda. Hier is voor elk wat wils: of je nu wilt relaxen bij het zwembad, of wilt genieten van de talloze activiteiten die het resort biedt zoals yoga, pilates, jeu de boules, voetbal, aquagym, SUP, gastronomische diners, shows… er is keuze te over.
Rondom Piantelle biedt de regio attracties voor alle leeftijden, van watersportliefhebbers tot liefhebbers van fietsen en wandelen in de bergen en liefhebbers van kunststeden, de muziek van de Arena van Verona, de violen van Cremona of gewoon de elegantie van Salò.
Een ervaring voor echte reizigers in plaats van toeristen. Wij kijken uit naar uw komst.
Er heerst een speciale sfeer bij Piantelle, dit dankzij de toewijding van onze medewerkers. Zij werken met professionele expertise, maar ook met hun hart en een glimlach. Misschien is dat wel de reden waarom er zoveel gasten jaar na jaar, elke keer weer terugkomen. Elk seizoen leert ons nieuwe dingen en we proberen ons altijd te verbeteren.
Fabrizio Cavazza, de eigenaar, heeft Piantelle gecreëerd zoals we het vandaag de dag kennen. Het werd eerder verhuurd aan een lief gezin genaamd de familie Conchieri. In 2000, na jarenlang in Brazilië te hebben gewerkt in de landbouwsector, nam Fabrizio de leiding over de camping weer op zich. Hij begon dit avontuur samen met zijn vrouw Pamela, die helaas in 2005 is overleden. De inzet en passie die ze erin hebben gestoken waren enorm, maar zijn beloond door jullie reacties. Hij overleed plotseling in 2025, maar zijn passie en bijzondere geest zijn nog steeds zichtbaar in veel van wat Piantelle vandaag de dag is.
Giuliana Cavazza, de dochter van Fabrizio, trad in 2016 toe tot het team, na 15 jaar ervaring in de wijnwereld, waar ze werkte voor enkele van de beste wijnhuizen van Italië. Giuliana heeft de taak om de generatiewissel vorm te geven door de groei en de unieke filosofie van Piantelle voort te zetten.
Bij de receptie verwelkomen Annemarie, Marina, Alba, Adriana en Marijan je met een glimlach. Ze spreken Italiaans, Engels, Duits, Nederlands, Frans en Spaans. Ze weten alles over Piantelle en veel over de omgeving, ze zijn er om je te helpen. Nico zorgt ervoor dat binnen de camping en de receptie alles vlekkeloos verloopt.
Het groenonderhoud en reparaties worden verzorgd door een vijfkoppig team onder leiding van Rudi, je zult ze leren kennen: Daniel, Giovanni, Max, Massimo en Luca.
Bianca en Asmaa rijden rond in hun golfkar om toezicht te houden op de schoonmaakteams. Je ziet ze zelden zonder hun stralende glimlach.
Bij het zwembad vind je onze badmeester Alessio zorgt voor je veiligheid en gemoedsrust.
Onze nachtwaker zorgt ervoor dat je ’s nachts veilig bent.
Ons restaurant La Cucina is geopend van ’s ochtends vroeg tot ’s avonds laat. s Ochtends kun je er terecht voor de lekkerste cappuccino en verse croissants, geserveerd door Laura. Onze manager Moreno en zijn team verwelkomen je ’s avonds om onze lokale exquise keuken te proberen, bereid in de keuken door chef-kok Michele Musio en zijn team. s Avonds staat onze pizzabakker Francesco Laface klaar en aan de bar zorgt cocktailexpert Goiele voor de heerlijke drankjes. Onze obers Chiara en Alberto zorgen voor een vlotte en professionele bediening. Tijdens de lunch is er ook een lichter menu beschikbaar voor snacks.
In de nieuwe, verbeterde markt word je verwelkomd door Gisele of Joanna. Zij zorgen elke ochtend voor versgebakken brood en dat onze winkel alles in huis heeft wat je nodig hebt. En bij de zwembadbar vind je twee medewerkers die ervoor zorgen dat het ook daar niet ontbreekt aan een drankje of een hapje.
Piantelle is al drie generaties binnen de familie Cavazza. Het begon als een boerderij waar voornamelijk olijfolie werd gemaakt, wat tot op heden overigens nog steeds het geval is. In 1964 werd Piantelle een camping en sindsdien zijn duizenden gasten, jaar na jaar teruggekeerd om er van een fijne vakantie te genieten. Wij respecteren het land nog steeds evenveel als vroeger en dat zal ook de komende generaties zo blijven.
In 2014 bestond de camping 50 jaar. We vroegen vrienden en familie om hun favoriete herinneringen in te sturen. Hier vindt u een selectie van deze beelden. Ter gelegenheid van dit jubileum werd een boek uitgegeven dat u mag afhalen bij de receptie.